18/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

AK PARTİ’DE TEMAYÜL YOKLAMASI

KÜTAHYA AK PARTİDE MERKEZ İLÇE TEMAYÜL YOKLAMASI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) AK Parti Genel Merkez Mülakatı'na gidecek üç kişinin belirlenmesi amacıyla, 'AK Parti Kütahya Merkez İlçe Temayül' yoklaması gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkez Mülakatı’na gidecek üç kişinin belirlenmesi amacıyla, ‘AK Parti Kütahya Merkez İlçe Temayül’ yoklaması gerçekleştirildi. Yoklamanın büyük bir coşkuyla gerçekleştiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “Aday olan dava kardeşlerimizin birlik beraberlik içindeki tavırları hepimizi gururlandırdı” dedi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun: “AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem ve Hakem Kurulu Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörümüz Necip Filiz’in koordinatörlüğünde, Genel Merkez Disiplin kurulu üyesi Vahit Atalan, mevcut ve önceki dönem milletvekillerimiz, önceki dönem il başkanlarımız, önceki dönem merkez ilçe başkanlarımız, mahalle başkanlarımız, disiplin kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın kıymetli mensuplarının katılımlarıyla Kütahya merkez ilçe temayül yoklaması parti binamızda gerçekleştirildi. Büyük bir coşku ve heyecan içinde geçen Temayül yoklamasında kutlu vazifeye aday olan dava kardeşlerimizin birlik beraberlik içindeki tavırları hepimizi gururlandırdı. Programa katılan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür eder, sonucun teşkilatımıza ve Kütahyamıza hayırlar getirmesini dilerim” dedi.