04/10/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

BAŞKAN IŞIK PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık Kütahya’ da devam eden proje çalışma alanlarını ziyaret etti. Başkan Işık, projelerle ilgili bilgi aldı.

Kütahya Millet Bahçesi inşaat alanını ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, yapılan çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı. Çalışanlara işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Işık, Kütahya Millet Bahçesinin altında otoparkı, üstünde sosyal donatıları, piknik alanları ile Kütahya’ya özel olarak projelendirildiğini söyledi.

YAŞAM PARKI ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

Yaşam Parkı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Işık, ” Yeniden hızlı bir şekilde çalışmalara başladık ve devam ediyoruz. En kısa süre içinde çalışmaları tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine açaçağız. Bugünde ara yolların beton zemini ile ilgili beton atma faaliyeti devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimize ve şehrimizin güzel insanları siz değerli hemşehrilerimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

“YAPIMI GEREKLİ OLAN TÜM YOLLARIMIZ ASFALTLANIYOR”

Asfalt çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Işık, “İkizhüyük Mahallesi Hacı Ali Caddesi’nde 1. Organize Sanayi istikametine doğru 8 metre genişliğinde 650 metre uzunluğunda sıcak asfaltlama çalışması yapılıyor. Asfaltlama çalışmalarımız Zığra Mahallesine doğru devam edecek” diye konuştu.