18/08/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

BOZKAYA: “ÜRETİMİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Tarımın sürdürülebilirliği için 20 yıldır çalışan DenizBank, Kütahya Ziraat Odası ve Pancar Ekicileri Kooperatifi ile iş birliği protokolü imzaladı. DenizBank Bölge Müdürü Burak Bozkaya, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “20 yıllık bilgi birikimimizle üretimi sürdürülebilir kılmak için yoğun şekilde çalışıyoruz” dedi.

Tarişbank’ı 2002 yılında satın alarak sektöre en büyük kaynağı sağlayan DenizBank, Kütahya Ziraat Odası ve Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi ile imzaladığı protokolle, 20. yılına özel avantajlı oran ve kampanyaları üreticiyle buluşturuyor. Protokol imza törenine; Denizbank Bölge Müdürü Burak Bozkaya, Kütahya Şube Müdürü Şule İri, Denizbank Kütahya Şubesi Personelleri Mehmet Yavuz, Dilara Dadalı, Kütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Pıynar, Oğuz Süngü ile Müdür Yardımcısı Coşkun Kurtulmuş katıldı.

“MASRAFLARI AZALTMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALARI ÖNEMSİYORUZ”

DenizBank Bölge Müdürü Burak Bozkaya, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Memleketimize duyduğumuz sorumluluk bilinciyle tarıma katkıyı, ülkemizin geleceğine yatırım bilinciyle odağımıza yerleştiriyoruz. Yenilikçi finansal çözümlerimiz, ülkemizin dört yanında sektörün dinamiklerini yakından tanıyan ziraat mühendisi kadrolarımız ve 20 yıllık bilgi birikimimizle üretimi sürdürülebilir kılmak için yoğun şekilde çalışıyoruz. Tarımdan elde edilen geliri artırıp masrafları azaltmaya yönelik çalışmaları önemsiyoruz. Kütahya Ziraat Odası ve Pancar Ekicileri Kooperatifi işbirliğimiz ile çiftçilerimizi, verimliliklerini yükseltecek kampanyalarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerine yer verdi.