12/08/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

CEYHUN: “GÜCÜMÜZ MİLLET, İŞİMİZ HİZMET”

AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Altıntaş Çayırbaşı köyünü ziyaret etti. Köy sakinleri ile bir araya gelerek talep ve sorunları dinleyen Başkan Ceyhun: “Gücümüz millet, işimiz hizmet” vurgusu yaptı.

Sebahattin Ceyhun’a ziyaret kapsamında İl Başkan Yardımcıları Osman Zeybek, Yılmaz Kocatürk, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Cömert, Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan ve yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Tevfik İşcan ile ÜniAK Başkanı Mustafa Kızılkaya eşlik etti.

KÖY SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR

Köy sakinlerinin yoğun ilgi ve alakasından duydukları memnuniyeti aktaran Başkan Ceyhun: “Programda emeği geçen Altıntaş İlçe Başkanımız Hakan Uşak ve yönetim kurulu üyelerine, Altıntaş Belediye Başkanımız Arif Teke, İl Genel Meclis üyemiz Oğuz Süngü, Altıntaş Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Tekin, Altıntaş Kadın Kolları Başkanımız Başak Kıcır, Çayırbaşı Köy Başkanımız Ramazan Gündoğdu, Eski Belde Başkanımız Faruk Selvi, Çayırbaşı köyü muhtarımız Murat Karapinar’a ve katılımlarından dolayı köy sakinlerimize teşekkür ederim. Gücümüz millet, işimiz hizmet” ifadelerine yer verdi.