17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

“DEMOKRASİYE İNANCIMIZ SONSUZDUR”

İyi Parti Kütahya Merkez İlçe yönetimi açıklandı. Yönetimde asil, yedek ayrımı olmadığına dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Mehmet Kılınçarslan: “Bizler iyi niyetle, memleket sevdalısı olarak iyi olan her kesimin destekçisiyiz. Gelecekteki iyi günlerin neferleri olarak yolumuza devam edeceğiz. Demokrasiye inancımız sonsuzdur” dedi.

İyi Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Kılıçaslan yönetim listesini açıkladı. İyi niyetle güzel bir gelecek için çalışacaklarının altını çizen Başkan Kılınçarslan, memleketin menfaati için her bölgede bulunacaklarını aktardı.

“GEÇMİŞLE KAVGAMIZ YOK”

“Bizler iyi olmak zorundayız” diyen Kılınçarslan: “Bizim işimiz sandıktır. Halkımıza güveniyoruz. Başaracağımız işlerde kadınlarımıza ve gençlerimize büyük sorumluluklar düşüyor. Bizler iyi niyetle, memleket sevdalısı olarak iyi olan her kesimin destekçisiyiz. Geçmişle kavgamız yok. Gelecekteki iyi günlerin neferleri olarak yolumuza devam edeceğiz. Demokrasiye inancımız sonsuzdur. Bu inançla memleketimizin menfaati olan her bölgede olacağız” şeklinde konuştu.

YÖNETİM AÇIKLANDI

Mehmet Kılınçarslan’ın, yönetimindeki 66 kişilik listeden bazı isimler şu şekilde: Ahmet Tala Taş, Ahmet Kehribar, Ali Rıza Doğru, Bülent Haydaroğlu, Fatma Gül Koçyiğit, Gökhan Kantar, Hatice Özrenk, İlhan Ayhan, Hayati Güney, Hüdayim Güler, Gökhan Güler, Muhammed Yasir Beyen, İsmail Şahin.