18/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

DUMLUPINAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ HİZMETE AÇILDI

Özel Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği dualar eşliğinde açıldı. Poliklinik 4 muayene ve 1 röntgen odasıyla hizmet verecek.

Açılış programına Tavşanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak ve çok sayıda davetli katıldı. İlk olarak Kütahya merkezde 2019 yılında hizmet vermeye başlayan Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, tavşanlıda 2. Şubesini hizmete açtı. Poliklinik Etiler Caddesi’nde 4 muayene, 1 röntgen odası, bekleme ve dinlenme alanlarının yer aldığı merkezde toplam 9 personel Tavşanlılılara hizmet veriyor.

‘NEZİH BİR ORTAMDA HİZMET VERECEK MERKEZ TAVŞANLI’YA HAYIRLI OLSUN’

Açılışa katılan Belediye Başkanı Mustafa Güler, nezih bir ortamda Tavşanlı halkına hizmet vermeye başlayan merkezin ilçeye ve çalışanlarına hayırlı olmasını diledi. Başkan güler, ilçe halkının her zaman en güzel hizmete layık olduğunu söyledi.

6 KİŞİLİK UZMAN EKİP VATANDAŞA HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ HİZMET VERECEK

Diş Hekimleri Zeynep Çakmak, Zehra Asude Baloğlu, Halis Baloğlu, İsmail Sevinç, Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Rümeysa Cihangir ile Ortodontist Ahmet Balaban’ın görev yaptığı merkez hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00’da açılıp, 17:30’da kapanıyor. Özel Dumlupınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde tedavi görmek isteyenlerin 0274 6145446 ve 0536 398 00 43 nolu telefonlardan irtibat kurabilecekleri bildirildi.