17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

EN ÖNEMLİ AMAÇ HALKI BİLİNÇLENDİRMEK

Kütahya İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Ahmet Ali Artun Kütahya Orman Bölge Müdürü Birol Dündar’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ülkemizin yaşadığı felaketlerde ilk yardıma koşan kuruluşlardan birisi olan AFAD’ın çalışmaları hakkında bilgiler veren Artun; en önemli amaçlarının afetlerden önce insanların bu konuda bilinçlenmesini ve hazırlıklı olmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Bölge Müdürü Birol Dündar ziyaretlerinden dolayı Kütahya İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Ahmet Ali Artun’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

DÜNYADA EN FAZLA RENK VE MODEL ÜRETİMİ KERAMİKA’DA

Bir diğer ziyaret ise Keramika Yönetim Kurulu Başkanı Necati Ünal tarafından gerçekleştirildi. Ziyarette Necati Ünal; yeni göreve başlayan Bölge Müdürü Birol Dündar’ı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Türkiye’de ve dünyada en fazla renk ve model üretimi yapan firmalardan biri olduklarını ve mutfakları renklendirdiklerini söyleyen Keramika Yönetim Kurulu Başkanı Necati Ünal, sosyal sorumluluk projelerinde de yer aldıklarını ve ortak projeleri her zaman destekleyeceklerini belirtti. Orman Bölge Müdürü Birol Dündar; Ünal’ın iyi dilek ve temennilerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür etti.