03/10/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

“ENGELSİZ YAŞAM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Engelsiz bir yaşam için Kütahya Belediyesi olarak göreve geldikleri günden itibaren birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Belediye Başkanı Alim Işık, “Kütahya Belediyesi olarak yaya kaldırımlarında kılavuz çizgileri, 287 halk otobüsünün erişilebilir hale getirilmesi, 326 parkın tamamının engelliler için erişilebilir hale getirdik” dedi.

KDPÜ Engelsiz Hayat Topluluğu Başkanı Elif Aktaş ve berberindeki heyet, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ederek, yapılacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

“HER PROJENİZE DESTEK OLMAKTAN ONUR DUYACAĞIZ”

Engelsiz bir yaşam için Kütahya Belediyesi olarak göreve geldikleri günden itibaren engelli hemşerileri için birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Işık, “Kütahya Belediyesi olarak yaya kaldırımlarında kılavuz çizgileri, 287 halk otobüsünün erişilebilir hale getirilmesi, 326 parkın tamamının engelliler için erişilebilir hale getirdik. Bu noktada sizin gibi gençlerin bize getireceğiniz her proje bizim için çok değerli. Her projenize destek olmaktan onur duyacağız” dedi. Topluluk Başkanı Aktaş ise, Başkan Işık’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.