17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

GÜRAL PORSELEN’DEN KALPTEN GELEN HEDİYELER

Yılın en kısa ve en romantik günü Sevgililer Günü’nde Güral Porselen, tasarımlarıyla ve birbirinden romantik alternatifleri ile sevdiklerinizi mutlu edecek. Her yıl milyonlarca çift tarafından aşkla kutlanan Sevgililer Günü’nde, Güral Porselen’in aşk temalı pasta, kahvaltı ve fincan takımları yüzleri gülümsetecek ve kalpleri ısıtacak.

Güral Porselen, Sevgililer Günü’nde en unutulmaz dakikaların ve en değerli paylaşımların mimarı olacak. İçinizdeki en güzel duyguları kendi elleriniz ile hazırlayacağınız aşkla pişirilmiş yemekler ve içecekler ile sunabileceğiniz bu özel günde seni seviyorum demenin en güzel yolu Güral Porselen ile hazırlanmış sofralardan geçecek.

AŞK İLE TASARLANAN PASTA, KAHVALTI VE ÇAY TAKIMLARI

Sevgilinin kalbine giden yolun aşkla hazırlanan sofralardan geçeceği Sevgililer Günü’nde, Güral Porselen ile hazırlanan sunumlar fark yaratacak. Çayın keyfini, muhabbetin tadını hissettirecek Love Çay Fincan Takımı, en tatlı anlara eşlik edecek Love Bone Pasta Takımı, güne güzel başlatacak Love Bone Kahvaltı Takımı ve daha birçok seçenek ile Güral Porselen ürünleri Sevgililer Günü’nü özel hissettirecek. Zanaat, sanat ve kaliteyi modern tasarımlarıyla buluşturan Güral Porselen ürünlerine ‘’guralporselen.com’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşılabiliyor.