30/09/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

İKAMET KARTI OLANA KAMİL KOÇ’TAN İNDİRİM

Kütahya Belediyesi ile Kamil Koç Anonim Şirketi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Kütahya Belediyesi çalışanları ve ailelerine, ayrıca İkamet Kart sahibi olan üniversite öğrencilerine güncel bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacak.

İmzalanan sözleşme şartı şu şekilde; tek yönlü bilet alımlarında yüzde 5 oranında, çift yönlü bilet alımlarında yüzde 10 oranında indirim yapılacak. Yapılan sözleşme 2 yıl süreyle geçerli olacak. Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kamil Koç Anonim Şirketi ile yapılacak olan anlaşmanın Belediye çalışanlarına ve İkamet Kart sahibi olan üniversiteli öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.

“ÖĞRENCİLERİMİZE VE ÇALIŞANLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Kamil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi Şube Müdürü Mehmet Akkaya, Başkan Işık’a teşekkür ederek “Belediye çalışanları ve ailelerine, aynı zamanda üniversite öğrencilerimize desteğimiz devam edecek” dedi. Kütahya Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Lütfullah Kutlu ise; “Belediye Başkanımız Prof. Dr. Alim Işık ve Kamil Koç firması yetkililerine teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve çalışanlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.