30/09/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

İYİ PARTİ, 2. AİLE PİKNİĞİNDE BULUŞTU

İYİ Parti Domaniç ilçe başkanı Şerif YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri tarafından düzenlenen 2. Aile Pikniği Domaniç ilçesi Güney köyü mesire alanında çok geniş bir katılım ile gerçekleşti.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Hasan TOKTAŞ, Halil AYDOĞDU, Müberra ÇAKIR, İYİ Parti kurucular kurulu üyesi Nihat ÇAKIR, İl başkanı Ali SOYCAN, İlçe ve Belde teşkilatı başkanları ve mensupları, gençlik ve kadın kolları, köy ve mahalle temsilcileri teşkilat pikniğinde bir araya geldi. Domaniç ilçesi Güney köyü Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen 2. Aile Pikniği AK Parti İl Başkanı Ali Soycan’ın konuşmasıyla başladı. Soycan birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları vererek, parti çalışmalarında üstün gayret gösteren teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

“KÜTAHYA’DA 2023 SEÇİMLERİNDE BAŞARIYI TEKRARLAYACAĞIZ” İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aslan Kabukçuoğlu’da 24 Haziran 2018 yılında yapılan genel seçimlerde Kütahya’da gösterişsiz, nümayişsiz ve tantanasız bir çalışmayla çok güzel bir netice aldıklarını ve milletvekilliğini ise çok az bir oy oranı ile kaçırdıklarını belirterek, burada bulunan, bulunmayan teşkilat mensuplarına ve ailelerine, iki aylık yoğun çalışmada gösterdikleri fedakârlık için teşekkür etti. Ve Kütahya İYİ Parti teşkilatlarının aynı başarıyı 2023 yılında da yapılacak olan seçimlerde yakalayacağını inandığını belirtti. Verilen emeklerin boşa gitmediğini ve gitmeyeceğini ifade eden vekil Kabukçuoğlu, şunları belirtti: Domaniç İYİ Parti teşkilatı tarafından organize edilen bu birlik ve beraberlik organizasyonun bu yıl daha geniş bir katılım ile bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Hepinize katkı ve teşriflerinizden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemlerde şartlar uygun olduğu zamanlarda sık sık bir araya geleceğiz, yaptıklarımız ile yapacaklarımızı sizlerle paylaşacağız” dedi.