17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

KÜTAHYA BASINI İFTARDA BULUŞTU

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında Kütahya basını bir araya geldi. Çok sayıda basın mensubunun katıldığı programda Başkan Erkan Sağlam tüm katılımcılara teşekkür ederek bu birlik beraberliğin her zaman sürmesini diledi.

Tarihi Kalede bulunan Döner gazinoda yapılan Kütahya Gazeteciler Cemiyeti İftar programına İl merkezi ve ilçelerden çok sayıda basın mensubu katıldı. İftar programı sonrasında sıcak bir sohbet ortamı oluşurken, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti başkanı Erkan Sağlam bu birlik beraberliğin devam etmesini temenni ettiklerini belirtti.

ETKİNLİKLER SÜRECEK

İl merkezi ve ilçelerden katılım gösteren tüm basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Erkan Sağlam “Pandemi nedeniyle maalesef geçtiğimiz Ramazan ayında bir araya gelemedik. Çok şükür bu yıl hep birlikteyiz ve katılımın da geniş olması beni ve yönetim kurulu arkadaşlarımı çok mutlu etti. Bu tür programlar il merkezi ve ilçelerdeki basın mensuplarımız arasındaki kaynaşmayı daha da artırmaktadır. İnşallah bundan sonraki süreçte de birlik beraberliğimizin daha da artması adına etkinliklerimizi sürdüreceğiz” dedi. Basın mensupları da Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kuruluna teşekkür ederek çok güzel bir ortamda iftar yaptıklarını ve birlik beraberlik ortamının oluşmasından dolayı kendilerinin de mutlu olduklarını belirttiler.