29/06/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

KÜTAHYA SEMT POLİKLİNİĞİ AÇILDI

KÜTAHYA'DA SEMT POLİKLİNİĞİ HİZMETE AÇILDI (HÜSEYİN EFE/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da salgın sürecinde aşı polikliniği olarak kullanılan binanın semt polikliniği'ne dönüştürüldüğü, yeni hizmete açılan Semt Polikliniğinde Cildiye, Yaşlı Sağlığı ve İç Hastalıkları hizmeti verileceği açıklandı.

Kütahya’da salgın sürecinde aşı polikliniği olarak kullanılan binanın semt polikliniğine dönüştürüldüğü, yeni hizmete açılan Semt Polikliniğinde Cildiye, Yaşlı Sağlığı ve İç Hastalıkları hizmeti verileceği açıklandı.

Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü’nden yeni açılan semt polikliniğine ilişkin yapılan açıklamada: “Ali Paşa Mahallesi Abdurrahman Karaa Bulvarı No:13 İstasyon Caddesi Konak Rezidansta KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Semt Polikliniğimiz sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye), Geriatri (Yaşlı Sağlığı) ve Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniklerimizin sağlık hizmeti sunacağı Semt Polikliniğimiz ilimize ve halkımıza hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.