18/08/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

KÜTAHYALI ÖĞRENCİLER ROMANYA’DA

ADIYAMAN'IN DA İÇİNDE BULUNDUĞU 6 İLDEN EĞİTİMCİ VE ÖĞRENCİLER ROMANYA'NIN BÜKREŞ MİLLİ EĞİTİM ATEŞESİ SEYFİ ÖZKAN İLE BİR ARAYA GELDİ. (AHMET ARSLANTAŞ/ADIYAMAN-İHA) Adıyaman'ın da içinde bulunduğu 6 ilden eğitimci ve öğrenciler Romanya'nın Bükreş Milli Eğitim Ateşesi Seyfi Özkan ile bir araya geldi.

Kütahya’nın da içinde bulunduğu 6 ilden eğitimci ve öğrenciler Romanya’nın Bükreş Milli Eğitim Ateşesi Seyfi Özkan ile bir araya geldi.

Kütahya, Adıyaman, Artvin, Van, Balıkesir ve Manisa’dan giden öğrenciler Romanya’nın Bükreş eyaletinde bir araya geldiler. Ziyarette Türkiye’deki ve Romanya’daki eğitim, okulların genel durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

TAVŞANLI’DAN ÖĞRENCİLER KATILDI

Adıyaman Besni Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi, Van Yıldırım Beyazıt Melek Lisesi, Artvin Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Manisa Uluderbent Sabancı Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kütahya Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Balıkesir İvrindi Korucu Şehit Bülent Eymen Çok Programlı Anadolu Lisesi eğitimci ve öğretmenleri programa katıldı.