17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

LAV SEVGİLİLER GÜNÜ RUHUNU GETİRECEK

LAV, Sevgililer Günü ile özdeşleşen kırmızı ve pembe renklerini sofralara taşıyor. Pembe renkli altlığı ve yine pembe renkli kalp biçiminde iki kuşa ev sahipliği yapan deseniyle LAV Birdie, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanacak. Kırmızının dikkat çekici etkisini sofralara taşıyan LAV Benim Aşkım Meşrubat Bardağı ise içeceğiniz ne olursa olsun sofranıza samimiyet ve sıcaklık getirecek.  LAV Benim Aşkım Meşrubat Bardağı ve LAV Birdie Çay Seti’ne LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

LAV İLE ŞIK BİR DOKUNUŞ

LAV ürünleri, özel gününüzü farklılaştırmanıza yardımcı oluyor. Sevgililer Günü’nde pembe ve kırmızı renkleriyle sofralara Sevgililer Günü ruhunu getirecek LAV ürünleri, günün her anında heyecanınıza ortak olacak. Sofralarınıza LAV ile şık bir dokunuş yapmayı unutmayın. Çay keyfinin vazgeçilmezi olacak LAV Birdie Çay Seti ve içeceklerinize ev sahipliği yapacak LAV Benim Aşkım Meşrubat Bardağı, her gün sofranızı ısıtmayı başaracak.

MODERN TASARIM, CANLI RENKLER

Modern tasarımı, canlı renkleri ile LAV Birdie Çay Seti,97 mm yüksekliği ve 140 cc geniş iç hacmi ile çayın tadına doymanıza yardımcı olacak. 12’li çay seti şeklinde satışa sunulan LAV Birdie, pembe desenleri ve altlığıyla sofraların rengi olmayı hedefliyor. Özel kokteyllerden soğuk meşrubatlara ve su servisine kadar pek çok amaca hizmet edebilecek LAV Benim Aşkım Meşrubat Bardağı ise üzerlerinde bulunan birbirinden farklı kalp desenleriyle sofralarınıza şıklık getirecek. Kırmızının en güzel tonunu sofralarınıza taşıyacak seri, 98,5 mm yüksekliği, 340 cc iç hacmi ve 3 farklı tasarımla sohbetlerinizin eşlikçisi oluyor.