30/09/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

ÖZOTRAÇ, BAKAN YARDIMCISINA DOSYA SUNDU

Kütahya’da düzenlenen TEKNOFEST’e katılan KUTSO Başkanı İsmet Özotraç, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ile görüşerek, üyelerin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin bir dosya sundu.

Kütahya, 30 Ağustos Zaferi’nin 100.yılında, 9-14 Ağustos tarihlerinde düzenlenen TEKNOFEST Uluslararası Serbest Görev İHA yarışmalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Valiliği himayesinde, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır teşrifinde, il protokolünün katılımıyla gerçekleştirilen açılış etkinliğine, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç katıldı.

ÜYELERİN SORUN VE TALEPLERİNİ İLETTİ

98 ulusal ve uluslararası takım İHA’larının katıldığı yarışmada, Kütahya Valisi Ali Çelik ile beraberindeki heyetin stant ziyaretlerine katılarak, gençler ile görüşüp çalışmalarını inceleyerek bilgiler edindi. KUTSO Başkanı Özotraç, programa katılan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır ile görüşerek, üyelerin sorunları ve çözüm önerileri ile taleplerine hususları ve bunlarla ilgili dosyayı sundu.