04/10/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

SINIFLAR KURA İLE BELİRLENDİ

KÜTAHYA'DA İLKOKUL BİRİNCİ SINIF ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİN SINIFLARI BİLGİSAYARLI KURA İLE BELİRLENDİ. (HÜSEYİN CAN AKSU/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'da ilkokul birinci sınıf öğretmen ve öğrencilerinin sınıfları bilgisayarlı kura ile belirlendi.

Kütahya’da ilkokul birinci sınıf öğretmen ve öğrencilerinin sınıfları bilgisayarlı kura ile belirlendi.

İlkokul birinci sınıf öğretmen ve öğrencilerinin sınıflarının belirlenmesi amacıyla bilgisayardan kuraları çekil. Kura çekimine katılan Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, hayırlı olmasını dileyerek kura çekimini bilgisayar ortamında başlattı. Daha sonra velilere hitap eden Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Uyum haftasında öğrencilerin okullarına alışmak amacıyla okullarına geldiklerini, okulu, sınıfı, öğretmen ve arkadaşlarını tanıdıklarını ifade eden Başyiğit böylece okullar açıldığında uyum sorununun en aza indiğini belirtti. Başyiğit, ilkokul ve ortaokul düzeyinde yardımcı kaynakların ulaştığını belirterek bazı yardımcı kaynakların okullara dağıtıldığını, geri kalanının ise bu hafta içinde dağıtılacağını dile getirdi.

KÜTAHYA’DA İLKOKUL BİRİNCİ SINIF ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİNİN SINIFLARI BİLGİSAYARLI KURA İLE BELİRLENDİ. (HÜSEYİN CAN AKSU/KÜTAHYA-İHA) Kütahya’da ilkokul birinci sınıf öğretmen ve öğrencilerinin sınıfları bilgisayarlı kura ile belirlendi.