03/10/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

VALİ YARDIMCISI ERTEKİN’DEN VEDA ZİYARETİ

Aydın’a atanan Kütahya Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’na (KUTSO) veda ziyaretinde bulundu.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, değerlendirmeler yapılarak, iş birliği ve uyum içerisinde yürütülen çalışmalardan dolayı karşılıklı teşekkür sunuldu.

ERTEKİN: “KÜTAHYA’DA GÜZEL ŞEYLER YAPTIK”

Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, KUTSO yetkililerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek şöyle konuştu: “Kütahya’da güzel şeyler yaptık, faydalı olmaya çalıştık. Organize sanayi bölgelerindeki, özellikle Zafer OSB’deki gelişmeler güzel. Kütahya’nın önü açık, eminiz daha iyi noktalara gelecektir. Göreve başladıktan sonra, inşallah Kütahya ile Aydın arasında iş birliğine destek olalım.”

ÖZOTRAÇ: “KÜTAHYA HIZLA GELİŞMEYE MÜSAİT”

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Kütahya’nın hızla gelişmeye müsait olduğunu, yerel yönetimler ve paydaşlar ile iş birliğinin devam edeceğini belirtti. Vali Yardımcısı Ertekin’e, Kütahya’da görev yaptığı dönemde katkı sağladığı çalışmalardan ve KUTSO’ya desteklerinden dolayı teşekkür sundu. Karşılıklı iyi dileklerin sunulması ile ziyaret sona erdi.