27/01/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

“TÜM KONSANTRASYONUMUZ BAŞARILI OLMAK”

Tavşanlı Linyitspor Kulüp Başkanı akın Şirin taraftara seslendi. Her ay düzenli olarak kulübe ilişkin açıklamalarda bulunacağını kaydeden Akın Şirin: “Tüm konsantrasyonumuz takımımızı layık olduğu yerlere getirmek ve başarılı olmaktır” dedi.

Kulüp Başkanı Akın Şirin sosyal medya hesabından taraftara seslendiği bir açıklama yaptı. Her ay düzenli olarak açıklama yapacağını kaydeden Başkan Şirin, taraftardan kendilerine destek olmalarını istedi.

“TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” Şirin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle belirtmek isterim ki şahsım ve yönetim kurulumuz olarak Tavşanlı Linyitspor için tüm gücümüzle çalıştığımızı ve mesaimizi harcadığımızın bilinmesini isterim. Tüm konsantrasyonumuz takımımızı layık olduğu yerlere getirmek ve başarılı olmaktır. Sizlerin de bu doğrultuda takımımızın başarılı olduğunu görme isteğinizi anlıyor ve bunu saygıyla karşılıyorum. Eleştirilerinizi de bu doğrultuda takip edip, doğru yolu bulma çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isterim. Benim ve yönetim kurulumuzun sizlerden beklentisi her zaman olduğu gibi her platformda destekçimiz olarak yanımızda durmanızdır. Kulübümüzün ülke genelindeki sempatisi ve bıraktığı iz hepinizin takdirindedir. Bizler de bu yolda çalışmalarımıza devam edeceğimizi bildirmek isterim.”