30/09/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

BAŞKAN IŞIK ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Büyük Zaferin 100. yılı kapsamında Kütahya’da düzenlenen 100. Yıl Zafer Kupası Kick Boks Şampiyonası’nda derece alan Kütahya Belediyespor Kulübü sporcuları, Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı ile birlikte Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret etti.

100. Yıl Zafer Kupası Kick Boks Şampiyonasında Kütahya Belediye Spor Kulübü Minikler kategorisinde 2., Yıldızlar kategorisinde 3.’lük kupasını kazanırken; Kütahya Ejderya Spor Kulübü ise Gençler kategorisinin 3.lük kupasını kazandı.

IŞIK: “CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM”

Yapılan ziyarette sporcuları elde ettikleri başarı için tebrik eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık; “Şehrimizin yetiştirdiği sporcularımızın mutlu bir günü. Kütahya’mızın ev sahipliği yaptığı 100. Yıl Zafer Kupası Kick Boks karşılaşmalarında Yıldızlar üçüncülüğü ve Minikler ikinciliği kupalarını bize getirdiler. Kendilerini canı gönülden kutluyorum. Şehrimiz ve belediyemiz adına başta sporcularımıza, çok kıymetli ailelerine ve onları bugünlere getiren antrenörlerine kulüp başkanımıza ve il temsilcimize teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun. Başarıları daim olsun” dedi.

ARABACI: “BELEDİYEMİZİN KATKISI ÇOK BÜYÜK”

Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı ise: “Bu kupaları almamızda çocukların gayretli çalışmalarının yanı sıra, Kütahya Belediyemizin ve Kütahya Belediye Spor Kulübü’nün katlıları çok büyük. Çocuklarımızın sporda bu hale gelmesi noktasında velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKANA TEŞEKKÜR

Kick Boks antrenörü ve hakem Fatma Çakır ise; “Emeklerinizden ve desteklerinizden dolayı size ve Kütahya Belediyespor’a teşekkür ediyoruz. Sporcularımız severek ve özveri ile geliyorlar. Başarı en çok onların gayretleri ile geliyor. Hayırlı olsun” dedi.