22/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

“HERKESİ HER YERDE YENEBİLECEK GÜÇTEYİZ”

İkinci devreye 3 puanla başlayan Belediye Kütahyaspor, sahasında galibiyet için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu hafta oynanacak Bursa Yıldırımspor karşılaşması öncesinde bir değerlendirme yapan Teknik Direktör Ahmet Yavuz: “Sağlıklı, güçlü ve tam kadro çıktığımız zaman herkesi her yerde yenebilecek gücümüz kuvvetimiz var” dedi.

TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Kütahyaspor ligin 19’uncu haftasında evinde Bursa Yıldırımspor’u ağırlayacak. Zirve yarışında yoluna kayıpsız devam etmek isteyen Şimşek, galibiyet serisi oluşturmayı hedefliyor.

“ZOR BİR MAÇ BİZİ BEKLİYOR”

Yıldırımspor karşılaşması öncesinde bir değerlendirme yapan Belediye Kütahyaspor Teknik Direktörü Ahmet Yavuz: “Sağlıklı, güçlü ve tam kadro çıktığımız zaman herkesi her yerde yenebilecek gücümüz, kuvvetimiz var. Zor bir maç bizi bekliyor. Allah izin verirse taraftarımızla, camiamızla hep beraber aile ortamını Bursa maçında da taçlandıracağız. Hem iyi oynayıp, iyi mücadele edeceğiz hem de üç puanla seyircimizle ikinci devreye başlayacağız. Ben oyuncularıma çok güveniyorum, inanıyorum. Onların neler yapabileceğini biliyorum” ifadelerine yer verdi.

“SAKATLIKLARIN ARKASINA SIĞINMADIK”

Ayhan, Alihan, Enes ve Onur’un sakatlığının devam ettiğini belirten Ahmet Yavuz: “Yapacak bir şey yok. Futbolun içinde bu var. Bizi de en çok buradan vurdu ama biz bu sakatlıkların arkasına sığınmadan bugüne kadar geldik. Aramıza katılan arkadaşlarımız oldu. Onlar da hem kişilik hem oyuncu olarak kalitelerini bize ilk maçta gösterdiler” diyerek yeni gelen transferler hakkında bilgiler verdi.