28/06/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

KAYAK EVİNİ YERİNDE İNCELEDİ

GEDİZ MURATDAĞI YATIRIM İNŞAATLARI HIZLA DEVAM EDİYOR (RECEP BAYSAL/KÜTAHYA-İHA) Kütahya'nın Gediz İlçesinde Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Muratdağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi'nde yapımı devam eden Modern Kayak Evi ve Hamam Tadilatı inşaatlarını yerinde inceledi.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Muratdağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi’nde yapımı devam eden Modern Kayak inşaatını yerinde inceledi.

İncelemelere, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Demirtaş, Fen İşleri Müdürü Rıza Acar ve İmar İşleri Müdürü Sıtkı Türker Dayıoğlu eşlik etti. Muratdağı Termal Turizm ve Kayak merkezindeki tesislerin niteliğinin ve kalitesinin her geçen gün arttığını belirten Başkan Akçadurak, çalışmalar çerçevesinde Modern Kayak Evi inşaatlarında incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

SEZONA YETİŞMESİ PLANLANIYOR

Başkan Akçadurak; “Muratdağı Termal Kayak Merkezimizde hizmet kalitesini arttıracak olan modern kayak evinin yapım işi çerçevesinde içerisinde kayak evi, 2 adet kafeterya, kayak kiralama malzeme odaları, satış birimi, revir, erkek-bayan soyunma odaları, erkek-bayan mescit, misafir konaklama birimleri ile toplamda 2250 m2 alana sahip sosyal tesis 1 yıl içerisinde tamamlanarak, sezona yetişmesi planlanıyor” ifadelerini kullandı.