18/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

ŞİMŞEK’İN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) TARAFINDAN, TFF 2. LİG VE TFF 3. LİG PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ VE MAÇ PROGRAMLARI AÇIKLANDI. PLAY-OFF KARŞILAŞMALARI SONRASI BİR ÜST LİGE YÜKSELEN TAKIMLAR BELLİ OLACAK. (İSMAİL YASİN AKÇIN/İSTANBUL-İHA) Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig play-off eşleşmeleri ve maç programları açıklandı. Play-off karşılaşmaları sonrası bir üst lige yükselen takımlar belli olacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından, Belediye Kütahyaspor’un mücadele ettiği TFF 3. Lig play-off eşleşmeleri ve maç programları açıklandı. Play-off karşılaşmaları sonrası bir üst lige yükselen takımlar belli olacak.

TFF 3. Lig’de bugün tamamlanan karşılaşmalar sonucunda gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazandı. Lig statüsüne göre ilk maçlar gruplarında 4. ve 5. sırada yer alan takımların sahasında oynanacak.

İLK MAÇ 12 MAYIS’TA TFF 3. Lig’de play-off yarı final 1. müsabakaları 12 ve 13 Mayıs, yarı final 2. müsabakaları 17 ve 18 Mayıs, final müsabakaları ise 23, 24 ve 25 Mayıs tarihlerinde oynanacak. 12 Mayıs Perşembe günü 1. Grup’ta oynayacak Belediye Kütahyaspor saat 16.00’da deplasmanda Artvin Hopaspor ile karşılaşacak. Şimşek, ilk maçın rövanşını ise 17 Mayıs Salı günü kendi evinde saat 16.00’da yapacak.