17/05/2022

Kütahya Ekspres Gazetesi

Kütahya’nın gündemi dürüst haber kaynağı

“SPORUN VE SPORCUNUN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Kütahya İşitme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Sporcuları tebrik eden Başkan Işık, Kütahya Belediyesinin sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu belirtti.

Kütahya İşitme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü yönetici ve sporcuları Manisa ilinde gerçekleştiren Türkiye İşitme Engelliler 1. Futbol ligi müsabakaları ve Mersin ilinde yapılan atletizm şampiyonası sonrası, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundular. Kulüp yöneticileri, ziyarette Başkan Işık’a, kulübe gösterdiği ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür etti.

MADALYALARINI BAŞKAN IŞIK TAKTI

Büyük Kadınlar 800 metrede 2. olan Azime Kara ve Genç Erkekler 800 metrede 2. olan Yunus Kaba’nın madalyalarını Başkan Işık taktı. Ziyarette ayrıca bundan sonraki süreçte belediye ile birlikte yapılacak çalışmalar ve organizasyonlar görüşüldü. Başkan Işık, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve Kütahya Belediyesinin sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu bir kez daha hatırlattı.